Aşk için Herşey...  

Go Back   Aşk için Herşey... > İLİŞKİLER - ŞİİRLER - HİKAYELER - GÜZEL SÖZLER > Askicinde - İlişkiler > İlişkiniz Hakkında

Askicinden Bu Konularda Var 
Film Başlıyor Günün Videosu - 17/04/2018Günün Sözü - 16/04/2018Günün Videosu - 16/04/2018Günün Videosu - 13/04/2018Günün Yazısı - 16/04/2018Günün Resmi - 17/04/2018Günün Şiiri - 16/04/2018Günün Fıkrası - 16/04/2018Erkeklerin hamile karılarının bedeni hakkında düşündükleri şey budur.Günün Yazısı - 17/04/2018Erkekler şöyle diyor: "Bu yüzden ondan ayrıldım"Bir ilişkinin başlangıcında olabilecek şüphelerGünün Sözü - 17/04/2018Günün Fıkrası - 17/04/2018Günün Resmi - 16/04/2018

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 04-13-2018, 14:15   #1
Kayip_su

Kayip_su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Post Thanks / Like
Teşekkürler: 1
Aldıkları: 0
Beğendikleri: 4
Beğenilenler: 1
Standart Erkeklerin hamile karılarının bedeni hakkında düşündükleri şey budur.

Hamilelik her zaman kadın bedeni için büyük bir değişiklik anlamına gelir . Bu nedenle, çoğu erkek, kadınlarını zaten bir doğa mucizesi olarak görüyor, çünkü her zaman yeni bir insanın içimizde büyüdüğü inanılmaz ve büyüleyici. Reddit platformunda bazı erkek kullanıcılar hamile kız arkadaşlarının bedenlerini nasıl hissettiklerini sordular. Cevaplar güzel - ve bazen biraz çılgın:
  • "Gebe kadınlara söylenen bu parıltı, kültürümüzde çok tartışılıyor. Ve bu çok seksi. Eşim her zaman sıcak oldu, ama şimdi hamileydi, başka heyecan verici bir şekilde ateşliydi. Hormonlar, şekil ve ten rengi, hatta kokuları farklıdır - daha iyi veya daha kötü değil, sadece farklı. Keşfetmek için ilginç, heyecan verici ve eğlenceli. "
  • “İlk sekizden on iki hafta boyunca gerçekten değişmemişti. Büyük göğüslerini çok beğendim. Hamilelik çok yavaş ortaya çıktığında, artık o kadar da azgın değildim. Onu kesinlikle önemsiyordum, ama artık ona cinsel olarak ilgi duymadım. "
  • "Eşimin hamilelikten geçtiğini izlemek, şimdiye kadar yaşadığım en seksi şeylerden biriydi. Vücudunuz böyle harika bir şekilde değişti ve o çocuğumu kendi içinde, daha önce yaşamamış yakınlık tamamen yeni bir seviyeye yol açmıştır taşıdığı bilmek. Her randevuya ona eşlik ve süreç içinde mümkün olduğu gibi onunla mümkün olduğunca paylaşmak istedim çünkü beni de hazırladık. Vajinasının hamilelik sırasında bir şekilde değiştiğine çok şaşırdım. Onun için belli bir duyguya alışmıştım, o yüzden anladım ki, işler önceden olduğu gibi değildi. Tabii ki her şey hamilelikten sonra aynıydı, ama ilginç bir deneyim oldu. "
  • "Cinsel olarak ona çekici geldim, ama ben de onu komik buldum. O sadece 1,60 metre boyunda - zaten diyor ki, o daha küçük olduğunu düşünüyorum. o yedinci ayda geldi, onlar sadece komik görünüyordu ama sevimli bir şekilde. O kadar küçük ve bu büyük dansöz vardı, elimde olmadan ama onu kıkırdama görünce. Ama aynı zamanda mizah ile aldı.
  • "Hamileken onunla ilgili her şeyi sevdim. Süper seksi ve onun içinde neler olup bittiğini merak eden büyüleyici bir kombinasyonuydu. Ve dürüstçe, ben de büyük göğüsleri sevdim. çılgın ruh hali içinde ben olm
adan yapabileceğini, ama o da onlardan biriydi ve ben şahsen bunu almamaya çalıştı biliyordum. "
Facebook'ta Paylas
Kayip_su isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsored Links
Welcome
KONUNUN DEVAMINI GÖRMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ(TIKLA).

Etiketler
bedeni, budur, düşündükleri, erkeklerin, hakkında, hamile, karılarının, şey

Seçenekler
Stil